24.04.2012

Jednorożce

Siema :D

Dzisiejsza notka będzie o jednorożcach. A więc do dzieła!Jednorożce to najczęściej czarne bądź białe konie z białym rogiem na pysku.


JAK ODRÓŻNIĆ SAMCA OD SAMICY
Samce są zazwyczaj czarne (w moim przypadku zawsze) i mają bródkę.
Samice są zazwyczaj białe (u mnie zawsze) i NIE MAJĄ bródki. Tylko sam róg.

GDZIE SZUKAĆ
Jednorożce pojawiają się w godzinach od 18 bądź 20/21 nad jeziorami(głównie). Np w Apaloosa Plains pojawiają się one nad tymi dwoma jeziorami obok siebie przy samych górach. Jest przy tym charakterystyczna tęczowa chmurka i padający z niej tęczowy deszcz. Pada on wprost na jednorożca.

JAK ZAADOPTOWAĆ
1. Musisz być najlepszym przyjacielem na zawsze jednorożca. Najlepiej zrób to kodem testingcheatsenabled true i przesuń pasek znajomości w prawo do końca. Zwykłe zaprzyjaźnianie trw zbyt długo.
2. Musisz a raczej przydałoby sie posiadać cechy miłosnik zwierząt i szczęściarz. Możesz chwilowo kodem je dodać.
3. Musisz mieć w rodzinie po jednym zwierzęciu każdego gatunku - 1 koń 1 kot i 1 pies (nie wliczając małych zwierząt typu jaszczurki itd.)
4. Gdy to wszytsko masz możesz kliknać na jednorożca i dodaj do rodziny albo zaadoptuj czy jakoś tak.

W Sunset Valley szukaj jednorożców w okolicy jeziora pod górami - jezioro które jest przy końcu pierwszej ulicy na prawo jadąc od wodospadu. Przynajmniej tam spotkałem, moga być gdzieś jeszcze - jak znajdziecie gdzie - dajcie znać.

UWAGA:
1. Jesli podczas próby adopcji wyskoczy komunikat: "Najpierw mi udowodnij że jesteś przyjacielem wszystkich stworzeń" nie wypełniłeś/aś powyższych warunków.
2. Jednorożce nie pojawiają się co noc. Tylko co 2 lub 3 noce.


PS Sory za brak zdjeć ale moje Simsy nie działają a EA nie potrafi mi pomóc. Także zawieszam kręcenie Śmierci i nienawiści na czas bliżej nieokreslony. Bedę miał więcej czasu na przygotowanie scenariusza na cały 1 sezon. Tak więc, żegnajcie ;)

1 komentarz:

  1. Mała poprawka nie trzeba mieć 3 różnych zwierząt- przyjaciół na zawsze. np. ja miałem 3 psy i znalazłem 2 jednorożce. Oprócz cechy miłośnik zwierząt i szczęściarz przyda się też nagroda za punkty szczęścia "wychowanek wilków". Ja mając te cechy i nagrody + osobisty fart (jednorożec był śmiały tzn. lubił odważnych simów, a ja tę cechę posiadałem) dodałem jednorożca do rodziny już pierwszej nocy po przeprowadzce z Sunset do Apalosa ( w Sunset bardzo rzadko występują)

    Super blog. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń