05.08.2012

nRaas HomeOpener i nRaas mover

HomeOpener

Mod ten jest fajny :D jeśli jesteście na mieście to możecie zaglądnąć do każdego domu bez odwiedzania danej rodziny. Można nawet wejść do tego domu jeśli nikogo tam nie ma :D Przydatny jak dla kogo ;)

Pobieramy go stąd: http://nraas.wikispaces.com/HomeOpener na dole wybieramy którą wersję gry mamy, póxniejzjeżdżamy zaś na sam dół i klikamy DOWNLOAD i ściągamy, rozpakowywujemy, wkładamy do Packages i  uruchamiamy grę i się cieszymy ;)

Mover

Jak mieć więcej niż 8 simów w Sims 3 w rodzinie? Jaki jest kod na więcej niż 8 simów w rodzinie w Sims 3? Jest mod na więcej niż 8 simów w rodzinie w sims 3? Dręczące pytania? Rozwiązałem wam ten problem ;)

Mod ten nie pozwala tworzyc rodzin z liczbą osób większą niż 8 osób. Pozwala dołączyć do 8 osobej rodziny kolejne osoby w trybie edycji miasta i podczas przeprowadzki, choć wygodniej się robi to poprzez Edycję Miasta. Na widoku rodziny jest dalej 8 simów, więc pomiędzy tych których nie widać musimy przełączać się spacją. Ale bez minusów się przecież by nie obyło ;)

Żeby pobrać wchodzimy na http://nraas.wikispaces.com/Mover i jak w poprzednich przypadkach, wybieramy wersję naszej gry, poźniej znowu zjeżdżamy na sam dół i klkamy DOWNLOAD. Rozpakowywujemy, wkładamy do Packages i uruchamiamy grę ;) Miłych wrażeń kochani


Tyle na dziś, do zobaczenia.

17 komentarzy:

 1. o w dupe ;p przetestuje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki, pewnie się przyda. Fajne to jest podczas kręcenia np. seriali ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma za co ;) z innych modów skorzystałaś? :)

   Usuń
 3. Dzieki ci baaardzo za ten mover ;) Włąsnie takiego czegoś szukałem ;)

  maybe_intenso z zapytaj ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi nie chce działać :( może coś źle robie...? Nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co nie działa? Który mod?

   Usuń
  2. Ten drugi żeby dodac rodzine :( ściągam wklejam do download i nie dziala

   Usuń
  3. http://bigsimstory.blogspot.com/search/label/Instalacja%20plik%C3%B3w%20PACKAGE Tu masz wyjaśnioną instalację takich plików.

   Usuń
  4. A to działa tylko na simy czy na zwierzęta też? Bo niby jest ze dopuszczalana ilosc simow wiecej niz 8

   Usuń
  5. Zawsze można spróbować, prawda?

   Usuń
  6. No właśnie próbowałam i chciałam dodać rodzinę z 5 zwierzakami do robidziny z 4 i wyświetlało, że zabyt duża ilośc simów i teraz nie wiem czy dziaął mod czy nie

   Usuń
  7. Nie wiem, co robisz źle, ale mi mod działa.

   Usuń
 5. Mi nie działa , chyba wiem dlaczego ... kiedy pobieram jakieś mody to zawsze po pobraniu w WinRarze na tym białym polu , na pliku (chyba wiecie o co chodzi) jest narysowany program Adobe Reader , ktoś mi powie co zrobić żeby było znów całe białe .? Będę baaaardzo wdzięczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wypakować i wejść w wypakowany folder i kliknij ppm na plik - Otwórz za pomocą i wybierz notatnik w miarę możliwości.

   Usuń
 6. A on działa do the sims 2 tez drugi mod

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko co jest na tym blogu dotyczy The Sims 3, a mod jest do TS3, więc nie będzie działał w TS2. :)

  OdpowiedzUsuń