06.05.2013

The Sims 4? - 6 maja wielka zapowiedź nowej odsłowny kultowej gry. (Notka aktualizowana.)

17:05 - pierwsza oficjalna informacja od strony EA odnośnie dzisiejszej wielkiej zapowiedzi. Oficjalnie otrzymujemy pierwszą garstkę informacji o TS4 link do newsa: Maxis Unveils The Sims 4
W skrócie: gra będzie na platformy Mac i PC, zostanie wydana w roku 2014. Potem jest dodatkowe gadanie o tym ile mln graczy gra zgromadziła.
Notka zostanie zaktualizowana jak EA ujawni więcej informacji na temat TS4, póki co milczą.
17.21 - Banner z nazwą The Sims 4 krąży na twitterze, nie jestem pewna, czy to fake, czy może prawdziwe logo, proszę, oto link do tego: https://pbs.twimg.com/media/BJl4EehCUAIA86Y.jpg:large + jeszcze inne skupisko zdjęć z nazwą ts4: http://minus.com/m46XmhzQ6UfB2
17.23 - Większość źródeł donosi, że to jednak prawdziwe logo, jednak dalej wolę poczekać na oficjalny odzew EA i Maxisa.
Logo oficjalne potwierdzone!
17.34 - Zaczynają się pojawiać informacje na temat tego, że TS4 będzie grą dla samotnego gracza, są to informacje od zaufanych źródeł, więc prawie 0% szans, ażeby się mylili.
Informacja na temat grania samemu (single-player) offline oficjalnie potwierdzona!
18.30 - Konferencja przedstawicielki EA  z popularnymi simmerami: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vTgK8u5MrmM, niestety teraz nie mam czasu przetłumaczyć.
Oficjalny newsletter TS4 - Jakby nie chciało działać ustawcie wiek na ponad 18 lat.

2 komentarze:

  1. Widzialam jak to ma wygladac jednym slowem szykuje sie calkowita "PORAZKA", 0 napisow tylko jakies glupie obrazki ebdzie sie klikac jak w grze da 3 latkow... Mam nadzieje ze owa zapowiedz byla naprawde mocno niedopracowana.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzeba przyznać, że po samej koncepcji sama czuję pewien niedosyt. Cóż...ja wolę poczekać do listopada, bo wtedy 3 wyglądała jak 3.

      Usuń